Özel Şoför Hizmeti

Aracını dilediğin yerden alırız; bakımını, muayenesini, lastik değişimini yaptırıp geri teslim ederiz. Sen evinde kal, sağlıklı kal!

Randevu almak için hemen ara

Aracınız hizmet süresince

Eureko Sigorta güvencesi altındadır.

valet-service_hero_img.jpg

Neden Doost?

Eureko Sigorta Güvencesi 

Aracınız hizmet süresi boyunca, 500.000 TL’ye kadar güvence altında!

Lisanslı Uzman Vale Kadrosu

Sadece işinde en iyiler direksiyon başında!

Servis Noktası Önerisi 

Türkiye genelindeki tüm Auto King şubeleri hizmetinde!

7/24 Müşteri Desteği

Doost her zaman bir telefon uzağında!

İŞ ORTAKLARIMIZ

Hangi önlemleri alıyoruz?

Haftalık PCR testi

Covid-19 enfeksiyonunun tanı ve taramasında aktif rol oynayan haftalık PCR testleri ile valelerimiz sürekli gözetim altındadır.

Maske ve eldiven

Aracı teslim alan valemiz, tüm hizmet süresince maske ve eldiven takarak sosyal mesafe kurallarına uyar.

Koruyucu kılıf

Aracınızın direksiyon ve vites topuzu gibi yüksek temaslı bölgelerine özel kılıf geçirilir; valelerimizin aracınızla teması en aza indirilir.  

Senin yerine neler yapıyoruz?

Araç Muayenesi

Trafik ve yolcu güvenliği için aracının muayenesi şart! Doost'un senin yerine aracını dilediğin yerden alarak TÜVTÜRK istasyonlarında muayene ve egzoz ölçüm işlemlerini gerçekleştirir.

Periyodik Bakım

Araç sağlığının sırrı düzenli bakımda! Doost'un senin yerine gerekli tüm bakımları yaptırarak aracını adresine teslim eder.

Lastik Değişimi

Güvenli sürüş için lastik değişimini ihmal etme! Doost'un senin yerine lastiklerini değiştirirek yola zahmetsizce devam etmeni sağlar.

Buradan sonrasını biz hallederiz!

Sen konforundan hiçbir şey kaybetmez; hem kaliteli hizmeti alır hem de kıymetli zamanından tasarruf edersin.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Neden Doost Vale?


 • Eureko Sigorta Güvencesi | Aracınız hizmet süresi boyunca, 500.000 TL’ye kadar güvence altında!
 • Lisanslı Uzman Vale Kadrosu | Sadece işinde en iyiler direksiyon başında!
 • Servis Noktası Önerisi | Türkiye genelindeki tüm Auto King şubeleri hizmetinde!
 • 7/24 Müşteri Desteği | Doost her zaman bir telefon uzağında!
Vale talebimin karşılanması ne kadar sürüyor?


Talebiniz bize ulaştıktan sonraki 24 saat içerisinde organizasyonu sağlıyoruz.
Ödemeyi nasıl, ne zaman, kime yapacağım?


Vale organizasyonu için ödemenizi doost’a havale/EFT üzerinden veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Randevu için aradığınızda, doost müşteri temsilcisinin size ileteceği SMS üzerinden güvenli ödeme yapabilirsiniz. Hizmet noktalarında ödenmesi gereken tüm masraflar, sizin tarafınızdan ilgili servise hizmet esnasında ödenecektir. Muayene ve egsoz emisyon ücreti elden valeye ödenecektir.
Muayene için nelere dikkat etmeliyim?


Muayene hizmeti için aşağıdaki tüm şartların müşterilerimizce sağlanması gerekmektedir, aksi takdirde araç muayenesi gerçekleştirilemez ve vale ücreti iade edilemez. Muayene ücreti elden valeye ödenecektir. Borç Durumu Aracınıza ait Trafik Cezası, HGS-OGS kaçak geçiş cezaları vb. borçların olup olmadığını muayene öncesi kontrol ediniz. Aracınıza ait borç olması durumunda muayene işlemini gerçekleştiremezsiniz. Egzoz Emisyonu Egzoz Emisyon raporu olmadan aracınızın muayene sonucunda "Ağır Kusurlu" olarak değerlendirileceğini unutmayın. Bizimle randevulaşmadan önce, Egzoz Emisyon ölçümünü sabit veya gezici istasyonlarda yaptırabilirsiniz. Egsoz emisyon ücreti elden valeye ödenecektir. Muayene işlemlerinizin başlatılması ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için gerekli ekipmanlara sahip olup olmadığınızdan emin olun: Gerekli Belgeler ve Ekipmanlar Muayene işlemlerinizin başlatılması için gerekli belgelere, muayene işleminizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için ise gerekli ekipmanlara sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz. Gerekli Belgeler

 • Ruhsat
 • Trafik Sigortası
 • Nüfus Cüzdanı Gerekli Ekipmanlar
 • İlk yardım çantası
 • Üçgen reklektör
 • Stepne
 • Yangın söndürme cihazı
Lastik değişimi için nelere dikkat etmeliyim?


Lastik değişimi hizmetinin gerçekleşmesi için 4 lastiğin araçta hazır bulundurulması gerekmektedir. Eğer lastikleriniz oteldeyse ve değişim lastik otelinde yapılacaksa doğrudan
hizmet sağlanacaktır.
Lastik değişim ücreti ilgili servise ödenecektir.
Bakım & Onarım için nelere dikkat etmeliyim?


Kendi servisinizden bakım veya onarım hizmeti almak istiyorsanız, servis randevunuzdan 24 saat önce tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Eğer servis noktasını bizim önermemizi isterseniz, randevu talebiniz sonrasında organizasyon tarafımızca sağlanacaktır.
Hizmet noktaları nerelerdir?


Bakım & Onarım hizmetimiz için yurt çapındaki tüm Auto King şubeleri hizmetinizdedir. Auto King servis noktalarını görmek için tıklayın. Muayene için TÜVTÜRK istasyon noktalarını link (https://www.tuvturk.com.tr/arac-muayene-istasyonlari.aspx) üzerinden görebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Servisler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun.

arrow&v
doost-logo-gray

© Doost 2020