Uygulamayı İndir

Arabanızın yakıtı mı bitti? En iyisi Doost’u çağırın hemen gelsin!

Yolda giderken uyarı veren araç arıza ışıklarına her zaman dikkat etmeyiz. Bazen “bir sonraki benzinlikten alırım” deriz ve o benzinlik ufukta belirmez. Bazen yaşam koşturmacasında bizi uyaran ışığı bile fark etmeyiz. Ta ki araba sarsılmaya ve nihayetinde istop edene kadar. Diğer arabalar vızır vızır geçerken siz ne yapacağım diye düşünürsünüz. Hele ki otobandaysanız...

Geçmiş olsun, panik yapmayın!

Doost’u bekleyerek en güvenli yolu seçin. Sizi en yakın benzin istasyonuna götürelim! Siz de gününüze veya keyifle çıktığınız uzun yol seyahatinize kaldığınız yerden devam edin.

Sorun ne olursa olsun, sizi tekrar yola çıkarabiliriz.

*Yasa gereği yakıt takviyesi yapmak mümkün olmadığından aracınızı en yakın benzin istasyonuna çekiyoruz.

Neden Doost?

Üyelik gerekmez, yalnızca ihtiyacınız olan hizmet için ödeme yaparsınız.

Üyelik gerekmez, yalnızca ihtiyacınız olan hizmet için ödeme yaparsınız.

Size en yakın uzman ekibimizi yönlendirerek 15-45 dakika</span> içinde yanınızda oluruz.

Size en yakın uzman ekibimizi yönlendirerek 15-45 dakika içinde yanınızda oluruz.

Akıllı fiyatlama sistemimiz ile sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Akıllı fiyatlama sistemimiz ile sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.

Yardıma gelen ekibimizi harita üzerinden canlı takip edebilirsiniz.

Yardıma gelen ekibimizi harita üzerinden canlı takip edebilirsiniz.

Taksitlendirme seçeneklerimiz ile kredi veya banka kartınızı kullanarak, temasa gerek olmadan güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz

Taksitlendirme seçeneklerimiz ile kredi veya banka kartınızı kullanarak, temasa gerek olmadan güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Nerede olursanız olun, saat kaç olursa olsun önemli değil, 7/24 bizi çağırabilirsiniz.

Her Şey Yolunda
Her Şey Yolunda

Bunları yapmayı unutmayın!

  1. Önce dörtlü uyarı ışıklarını yakın.

  2. Aracınızı mümkünse karayolu dışına, eğer mümkün değilse karayolu banketine, emniyet şeridine ya da en sağ şeride alın.

  3. Arızalanan aracın ön ve arkasında uygun bir yere diğer araç sürücülerinin 150 metre mesafeden görebilecekleri şekilde reflektör veya kırmızı ışık veren cihaz koyun.Doost’larımız bizi seviyor 😍

Arızalar kalp kırıcı olur ve yol kenarında mahsur kaldığınızda tek ihtiyacınız olan şey, size yardım eli uzatacak bir dosttur.

Samimi hizmet

Sağlık çalışanlarına verdiğiniz bu salgın günlerindeki ücretsiz hizmetiniz zor anımızda ilaç gibi geldi. Tüm sosyal medya hesaplarımda fahri gönül elçiniz olacağım!

Sultan, Web sayfası
Dost gibi doost

Yolda kaldığımda panikle yardım ararken tanıştım. Hızlıca çözüm sağladılar. Bundan sonra hep cebimde ☺️

mulhang, App Store
Teşekkürler

Umarım hiç ihtiyacımız olmaz ama ihtiyaç olursa böyle kullanışlı, iyi bir uygulamanın burada olduğunu bilmek güzel. Emeği geçenlere teşekkürler.

Uygar, Play Store

Sıkça sorulan sorular

Doost Nedir?

Doost, güvenilir ve profesyonel bir yol yardım asistanıdır. Arıza veya kaza anında, karmaşık prosedür ve taahhütler yerine bağlayıcı olmayan daha basit ve kişiselleştirilmiş hizmetler vererek Türkiye'nin her yerine hızlı ve güvenli yardım hizmetleri ulaştırır.

Doost mobil uygulaması sayesinde, yardıma gelen asistanın kimliğini görebilir ve harita üzerindeki canlı konumunu takip ederek yanınıza ne kadar sürede ulaşacağını görebilirsiniz. Doost, aracınızı yüklerken, taşırken ve teslim ederken güvence altına alarak hizmet garantisi verir.

Nasıl çalışır?

Doost uygulamasını telefonunuza indirin ve ihtiyacınız olan hizmeti seçerek sorunu belirtin. Uzman ekibimizin size hızla ulaşabilmesi için konum servislerini etkinleştirerek bulunduğunuz konumu paylaşın. Uygulama üzerinden yardımınıza gelen Doost ekibini canlı takip edebilir, kredi veya banka kartıyla güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Doost, yardım çağrınız esnasında ihtiyacınız olan hizmete uygun fiyatı onayınıza sunar. Böylece, çekici veya usta ile pazarlık yapmanıza gerek kalmaz. Mobil uygulama üzerinden yaptığınız yardım çağrılarında kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak güvenli ödeme yapabilirsiniz.