Uygulamayı İndir

Neden Doost?

Eureko Sigorta Güvencesi

Eureko Sigorta Güvencesi

Aracınız hizmet süresi boyunca, 500.000 TL’ye kadar güvence altında!

Lisanslı Uzman Vale Kadrosu

Lisanslı Uzman Vale Kadrosu

Sadece işinde en iyiler direksiyon başında!

Servis Noktası Önerisi

Servis Noktası Önerisi

Türkiye genelindeki tüm Auto King şubeleri hizmetinde!

7/24 Müşteri Desteği

7/24 Müşteri Desteği

Doost her zaman bir telefon uzağında!

İş Ortaklarımız

Eureko Sigorta
Zeplin
AUTO KING

Hangi önlemleri alıyoruz?

Haftalık PCR testi

Haftalık PCR testi

Covid-19 enfeksiyonunun tanı ve taramasında aktif rol oynayan haftalık PCR testleri ile valelerimiz sürekli gözetim altındadır.

Maske ve eldiven

Maske ve eldiven

Aracı teslim alan valemiz, tüm hizmet süresince maske ve eldiven takarak sosyal mesafe kurallarına uyar.

Koruyucu kılıf

Koruyucu kılıf

Aracınızın direksiyon ve vites topuzu gibi yüksek temaslı bölgelerine özel kılıf geçirilir; valelerimizin aracınızla teması en aza indirilir.

Senin yerine neler yapıyoruz?

Araç Muayenesi

Trafik ve yolcu güvenliği için aracının muayenesi şart! Doost'un senin yerine aracını dilediğin yerden alarak TÜVTÜRK istasyonlarında muayene ve egzoz ölçüm işlemlerini gerçekleştirir.

Araç Muayenesi
Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Araç sağlığının sırrı düzenli bakımda! Doost'un senin yerine gerekli tüm bakımları yaptırarak aracını adresine teslim eder.

Lastik Değişimi

Güvenli sürüş için lastik değişimini ihmal etme! Doost'un senin yerine lastiklerini değiştirirek yola zahmetsizce devam etmeni sağlar.

Lastik Değişimi

Bundan sonrasını biz hallederiz!

Sen konforundan hiçbir şey kaybetmez; hem kaliteli hizmeti alır hem de kıymetli zamanından tasarruf edersin.

Sıkça sorulan sorular

Doost Nedir?

Doost, güvenilir ve profesyonel bir yol yardım asistanıdır. Arıza veya kaza anında, karmaşık prosedür ve taahhütler yerine bağlayıcı olmayan daha basit ve kişiselleştirilmiş hizmetler vererek Türkiye'nin her yerine hızlı ve güvenli yardım hizmetleri ulaştırır.

Doost mobil uygulaması sayesinde, yardıma gelen asistanın kimliğini görebilir ve harita üzerindeki canlı konumunu takip ederek yanınıza ne kadar sürede ulaşacağını görebilirsiniz. Doost, aracınızı yüklerken, taşırken ve teslim ederken güvence altına alarak hizmet garantisi verir.

Nasıl çalışır?

Doost uygulamasını telefonunuza indirin ve ihtiyacınız olan hizmeti seçerek sorunu belirtin. Uzman ekibimizin size hızla ulaşabilmesi için konum servislerini etkinleştirerek bulunduğunuz konumu paylaşın. Uygulama üzerinden yardımınıza gelen Doost ekibini canlı takip edebilir, kredi veya banka kartıyla güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Ücretlendirme nasıl yapılır?

Doost, yardım çağrınız esnasında ihtiyacınız olan hizmete uygun fiyatı onayınıza sunar. Böylece, çekici veya usta ile pazarlık yapmanıza gerek kalmaz. Mobil uygulama üzerinden yaptığınız yardım çağrılarında kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak güvenli ödeme yapabilirsiniz.