Uygulamayı İndir

Nasıl Başladı?

Haziran 2020’de kurulan Doost, insanlara günlük yaşamın engebeli yolculuklarının üstesinden gelmeleri için imkan yaratan; güven, özen ve empati ile yoğrulmuş en son teknolojilerle, iyi düşünülmüş hizmetler ve teklifler sunan dijital bir destek sistemidir.

Yakın tarihli bir dijital start up olmasına rağmen Doost, mirasını ve gücünü 200 yıllık deneyimiyle 6 ülkede, 18.000 çalışanı ile dünyanın en büyük sigorta ortaklıklarından biri olan Hollanda merkezli Achmea grubundan ve Türkiye'de banka sigortacılığının lideri Türk Sigortacılık sektörünün saygın üyesi Eureko Sigorta’dan alan bir girişimdir.

İnsan odaklı ve hizmet merkezli bakış açısıyla harekete geçen Doost, karmaşık prosedür ve taahhütler yerine bağlayıcı olmayan, daha basit ve kişiselleştirilmiş hizmetlere odaklanarak kullanıcılarını en hızlı şekilde en kaliteli çözüme ulaştırıp yaşam standartlarını artırmayı hedefler.

Acil bir durum olsun veya olmasın, müşterilerimizin omuzlarındaki yükü hafifletecek gerçek bir dost olmak için yola çıktık.

Tüm sorunları ortadan kaldırarak yola devam etmeniz için buradayız…

Partnerlerimiz

Eureko Sigorta
achmea
eurocross turkey

81

ilde hizmet

900+

servis aracı

81000+

Doost biriktirdik

Değerlerimiz

Güven

Güven

Biz, gündelik zorlukların üstesinden gelmek için herkesin yanında bir destek sisteminin olması gerektiğine inanırız. Sonuçta, güven veren bir dost yanınızda olduktan sonra tüm problemler çözülür! Sağlam hizmet ekosistemimiz ve katma değerli servislerimiz ile kimse ihtiyaç anında kendisini yalnız hissetmesin diye, güvenilir bir Doost olmayı hedefledik. Dostlarımızın hep yanında olup ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda gerekli araçları temin edeceğimizi söz verdik.

Empati

Empati

Doost olarak biz insanları, ihtiyaçları, duyguları, motivasyonları ve hayalleriyle oldukları gibi görürüz; bir kullanıcı ya da hedef kitle olarak değil. Bu nedenle, onlarla ilişkimizin kalbine empatiyi koyarız. Doost’ta, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak için güvendiğimiz şirketlerden oluşan büyük bir ekosistem kurduk. Bu çatının altındaki herkes, müşterileriyle empati kurarak onlar için çözüm bulmaya ve ihtiyaç duydukları en doğru hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

Emniyet

Emniyet

Biz, büyük vizyonu olan dijital bir start-up’ız. İşimizi mükemmelleştirme yolunda, harika talihsizlikler, şanslı aksilikler, mükemmel aksaklıklar ve sağlıklı denemelerle dolu bir gelecek görüyoruz. Doost olarak, insanların günlük yaşamlarında karşılarına çıkan tüm talihsizlikleri tek tek ele alarak en doğru ve emniyetli şekilde çözmeye kararlıyız. Bu yüzden, yol boyunca sunduğumuz hizmetleri düzeltip geliştiriyor ve en sağlam servisi sunmak için çabalıyoruz.

Şeffaflık

Şeffaflık

Giderek karmaşıklaşan, omzumuzdaki yük ve sorumlulukların her gün daha da ağırlaştığı bir dünyada yaşıyoruz. Bu yüzden, basitliğin ve şeffaflığın gücü ile müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmaya inanıyoruz. Dijital uygulamamızdan güvenilir hizmet ağımıza, ne yaratırsak, oluşturursak ya da sunarsak sunalım; anlaşılması, seçimi, kullanımı ve takibinin şeffaf olması gerektiğine inanıyoruz. Müşterilerimizin yaşamlarındaki aksiliklerle başa çıkarken zorlanmamaları için çaba sarf ediyoruz.